• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pasi e këndoi Kylie Jenner, Cody dhe Miley vendosin të sjellin një version të ri të ‘Rise and Shine’

Kënga më e fundit e kënduar nga miliarderja e njohur, Kylie Jenner me titull ‘Rise and Shine’ ka bërë xhiron e rrjetit. Të fundit që kanë vendosur të realizojnë një cover të saj ka qenë dyshja Miley Cyrus dhe Cody Sympson. Ata kanë ndarë me miqtë në rrjetet sociale një video ku shfaqet Miley duke kënduar dhe Cody në kitarë. Menjëherë pas këtij postimi, reagimet e ndjekësve kanë qenë të ndryshme, shumica prej të cilëve e komplimentonin dyshen për mënyrën orgjinale se si shfaqeshin. Kujtojmë se Cyrus i dha fund marrëdhënies së saj 10-vjeçare me Liam Hemsworth vetëm 2 muaj më parë, duke i befasuar të gjithë ndjekësit e tyre ndër vite. Nga ana tjetër, Liam vendosi të shohë para duke krijuar një lidhje të re dashurie, për të cilën ka vendosur të mos nxitohet./revistawho.com

 

View this post on Instagram

your new alarm clock 🌞 ⏰

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on