• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pasi bënë blerjen e kushtueshme, zbulohen pamjet e kompleksit luksoz ku do të jetojnë Blero dhe Afrona

Dyshja e njohur, Blero dhe Afrona Dika të cilët do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në datë 21 shtator, kanë vendosur të blejnë shtëpinë e tyre të re, e cila siç u përfol në media kushtonte mbi 300.000 euro.

Së fundmi ‘Prive’ ka zbuluar se çifti e ka blerë shtëpinë në kompleksin ‘Diamond Rezidencë’ në periferi të Prishtinës. Ky kompleks është cilësuar si ndër më të kushtueshmit dhe njihet si një zgjedhje e shumë personazheve të tjerë nga ‘showbiz-i’ për të jetuar atje.

Më poshtë ju sjellim disa prej pamjeve të vendit ku Muharremi dhe Dika kanë vendosur të jetojnë:/revistawho.com