• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Modë

“Pasarela” e rrugëve të Milanos do t’ju frymëzojë për veshjet e pranverës

Kur pandemia ka ndryshuar çdo rregull të sfilatave që ishim mësuar t’i shihnim përherë në ekran, duket se modelet kanë zgjedhur që pistë të tyren të kenë rrugët plot diell të Milanos a kudo qofshin.
Të fotografuara në rrugë, vajzat kanë provuar se moda në fakt nuk zbehet asnjëherë. Edhe kur frymëzimi është i vështirë për t’u gjetur, do të ketë gjithmonë një zgjidhje se si të dukeni ‘stylish’ dhe ‘in’ me kohën. Më poshtë ju sjellim disa nga kombinimet më të bukura të pranverë ’21, që vajzat e apasionuara pas modës kanë zgjedhur të veshin këtë mars. Ndonjë prej kombinimeve mund të jetë ajo që keni dashur të shihni deri më tani:/revistawho.com

CLOSE
CLOSE