• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas “The Voice Kids”, këngëtarja e njohur i rikthehet pasionit të vjetër

Kamela Islamaj ka qenë një ndër figurat kryesore që ka ndjekur ecurinë e fëmijëve pjesëmarrës në “The Voice Kids” që prej fillimit, ndërsa me krijimin e grupeve u bë ndihmës trajnere në skuadrën e Miriamit.

Rezultate imazhesh për kamela islamaj

Pas punës intensive dedikuar spektaklit që u mbyll të premten, këngëtarja e njohur i është rikthyer palestrës. “Çfarë të bësh pas ‘Voice of Albania’? Të rinis jetën time në palestër”, -ka shkruar Kamela. Duhet thënë se fiziku i saj është goxha i mirë dhe mund të kthehet në një frymëzim për të gjitha vajzat që po përgatiten për verën. Ushqimi i shëndetshëm me siguri është arsyeja që e ka mbajtur Kamelën në formë edhe pse është larguar disa kohë nga palestra./revistawho.com