• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

Pas tapetit të kuq të “Met Gala”, vjen after-party, ja si u veshën yjet (FOTOT)

I pamë fustanet, veshjet, kostumet, krijimet e stilistëve në tapetin e kuq të Met Gala. Disa i ishin përmbajtur temës e disa jo. Por pas tapetit të kuq, vëmendje të madhe merr edhe after party. Në after-party nuk ka një temë të caktuar, yjet vishen sipas qejfit dhe përgjithësisht nuk zgjedhin veshje klasike si në tapetin e kuq, për të qenë më të lirshëm për të kërcyer. Megjithatë disa yje si Bella Hadid siç erdhën të zhveshur në tapetin e kuq ashtu përfunduan edhe në after party. Shikoni veshjet e tyre më poshtë./revistawho.com

Rihanna

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

Chrissy Teigen dhe John Legend

Rita Ora

Adriana Lima

Behati Prinsloo

Kendall Jenner

Bella Hadid

Katy Perry

Zendaya

Elle Fanning

Sofia Richie