• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas spekulimeve të shumta në rrjet, Drake e thotë troç se çfarë nuk do me Kylie-n

Prej disa ditësh fansat e Kylie Jenner dhe Drake kanë spekuluar për një lidhje të mundshme të tyre, kjo për shkak se ata u panë shumë pranë njëri-tjetrit në festën e ditëlindjes së këngëtarit. Megjithatë burime ekskluzive për ‘Hollywoolife’ kanë pohuar se Drake gëzon një shoqëri shumë të mirë jo vetëm me 22-vjeçaren, por dhe me pjesëtarët e tjerë të familjes Kardashian. Ai nuk e ka aspak problem të kalojë kohë me Jenner, megjithatë nuk dëshiron që të përfshihet në një lidhje romantike.

Nga ana tjetër të dy të rinjtë, janë mjaft të fokusuar tek karriera e tyre. Kylie dëshiron që të jetë e angazhuar tek linja e saj e kozmetikës dhe vogëlushja Stormi, ndërsa Drake në projektet muzikore./revistawho.com