• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas spektaklit, Fifi kërkon Pajtimin të sqarohet dhe i kërkon falje

Mbrëmja e kaluar ka qenë shumë dinamike për produksionin e Big Brother Vip, që në qendër ka pasur sërish Fifin.

Pas gjendjes shëndetësore, e cila u përkeqësua, Fifi u qetësua dhe vendosi të qëndronte brenda shtëpisë.
Në orët e para të mëngjesit ajo u sqarua me Dj Pm duke i thënë se kishte dalë shumë keq nga e gjithë situata.
Në sqarim e sipër ajo i kërkoi falje Pm për ndërhyrjen mes tij dhe Sarës.
Pm e pranoi faljen e saj dhe i tha se nuk ka dëshirë që ajo të ndihet keq./revistawho.com