• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas shumë angazhimeve në pallatin mbretëror, Kate dhe William gati për të pushuar me fëmijët e tyre

 

Kate Middleton dhe Princ William kanë qenë shumë të angazhuar me projektet e pallatit mbretëror. Ata kanë qenë prezent në çdo event të Kensington, duke tërhequr vëmendjen e mediave edhe për shkak të raportit të tyre.
Burime pranë tyre kanë treguar se çdo problem ka mbetur në të shkuarën dhe se tani ndihen shumë të lumtur me njëri-tjetrin.
Pas shumë impenjimeve dyshja ka vendosur të marrë pushime nga pallati Kensington për të kaluar më shumë kohë me fëmijët e tyre, Princ George dhe Princeshën Charlotte.
Nuk dihet ende se drejt cilit destinacion do të pushojë familja, por kjo pritet të zbulohet në javët në vazhdim./revistawho.com