• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas shkëputjes nga pallati mbretëror, Meghan dhe Harry ndryshojnë çdo titull

Pas shkëkuptjes nga familja mbretërore dhe titujt e tyre në datë 31 mars, Meghan Markle dhe Princ Harry nuk kanë më të drejtë të identifikohen si duka dhe dukesha e Sussex.

Pas këtij momenti dyshja ka qenë në kërkim të një emri, i cili do të zëvendësojë dhe titullin e organizatës së tyre, pasi kjo e fundit quhet ‘Sussex Royal’.

Sipas mikes së ngushtë së Markle, Jessica Mulroney çifti ka vendosur ta quajë organizatëm e tyre ‘Sussex Global’, duke eleminuar kështu fjalën ‘Mbretëri’.

Nuk dihet ende nëse Meghan dhe Harry do të vendosin këtë titull organizatës së tyre, por ndjekësit janë duke pritur për një konfirmim zyrtar nga vetë ata./revistawho.com