• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas sherrit mes Albanos dhe Julit reagon Turjan Hyska, producenti i “2XL”: Shfaqja vazhdon!

Mbrëmjen e së hënës u raportua një sherr në një lokal të Tiranës midis dy aktorëve Julian Deda dhe Albano Bogdo. Vetëm një ditë nga premiera e sezonit të ri të spektaklit të humorit “Apartamenti 2XL”, dy protagonistët e kësaj shfaqjeje janë përplasur verbalisht duke kaluar në sharje e ofendime. Teksa Albano nuk pranoi të pronocohej lidhur me ngjaren, sot Jul Deda reagoi duke sqaruar se këto gjëra ndodhin tek njerëzit që punojnë gjithë ditën bashkë. Një tjetër reagim ka bërë edhe producenti i tyre, Turjan Hyska. “Sonte në orën 21:00. Shoë must go on… (Shfaqja vazhdon)”, ka shkruar Turi në llogarinë e tij të IG. Tani na mbetet të shohim se si do e menaxhojnë djemtë situatën në skenë.

A photo posted by Turjan Hyska (@turjanhyska) on