• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas sherrit me Tunën, Roberti tregon lidhjen e fortë që ka me djalin e saj

Kohët e fundit në media u përfol shumë për konfliktin midis këngëtares Tuna dhe kunatit të saj, Robert Berisha. Ky i fundit pranoi publikisht se nuk ka më asnjë kontakt midis familjes së tij dhe Tunës.

Por mesa duket kjo nuk e ndalon Robertin ta takojë nipin, djalin e vëllait të tij, Patrisit. Roberti ka postuar një video ku shihet se ndjek nga pas Tian i cili kërkon të marrë diçka në një supermarket. Kjo tregon se Tuna nuk e pengon të birin ta takoj xhaxhain e tij, pavarësisht konfliktit midis tyre./revistawho.com