• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Pas ribashkimit me ish-të dashurin, Rita Ora rikthehet në Londër dhe pamja e saj i habit të gjithë

Rita Ora dhe ish-partneri i saj Andrew Watt janë parë duke drekuar së bashku 5 muaj pasi u ndanë përfundimisht dhe lajmi u bë publik shumë shpejt. Siç duket ata do ribashkohen për të disatën herë, por deri tani nuk ka ende konfirmim.

Por pavarësisht thashethemeve, Rita është shfaqur e vetme teksa arrin në Londër pas pushimeve në Ibiza. Ende nuk dihet kush e shoqëronte në këto ditë relaksi, por ajo që mund të thuhet me bindje është fakti që Rita duket më rrëzëllitëse se kurrë pas ditëve të pushimit. Ajo ishte veshur me të zeza dhe flokët bjondë binin në sy duke e bërë të dukej e thjesht dhe bukur.

Sipas të pranishëmve që e panë teksa dilte nga aeroporti, këngëtarja dukej shumë e lumtur. Ta ketë nga ribashkimi me partnerin? /revistawho.com