• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas refuzimit të ofertës disa milionshe për spektaklin sportiv, Adele zëvendësohet nga…

Pas shumë thashethemeve se cila do të jetë protagonistja e Show-t, Super Bowl edhe pse mendohej të ishte Adele, ajo më në fund e ka refuzuar këtë ofertë dhe sipas US Weekly në vend të saj do të jetë Lady Gaga.

lady_gaga_4801_544x363

Ky spektakël sporti është më i shikuari në SHBA dhe Gaga pritet të ta luaj rolin e saj me sukses.

Kjo nuk do të jetë hera e parë që ajo do të luaj në një spektakël sportiv me një audiencë prej 100 milion njerëz.