• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas ndryshimit drastik në trup, Adele ka marrë këtë vendim për veten e saj

Këngëtarja e njohur e muzikës ndërkombëtare, Adele i befasoi të gjithë me ndryshimin e fundit në ‘look’. Artistja u shfaq e dobësuar, me një peshë trupi ndryshe nga çfarë ishin mësuar ta shihnin përherë gjithë ndjekësit e saj.

Deri më tani ajo nuk ka zbuluar ende asnjë mënyrë se si arriti t’i humbte kilogramët, megjithatë në një intervistë për ‘People’ një burim i afërt me Adele tregoi se tashmë këngëtarja dëshiron vetëm që të jetë e lumtur dhe e shëndetshme, duke ju dedikuar plotësisht vetes.

Kujtojmë se disa ditë më parë, Adele u fotografua në plazh së bashku me Harry Styles, ndërsa fansat spekuluan se dyshja është duke përgatitur një projekt muzikor./revistawho.com