• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Pas ndarjes nga Bearti, Tea rikthehet në “Përputhen”

Ndarja e Beartit dhe Teas erdhi papritur për të gjithë duke qenë se çifti pak kohë kishin së bashku e dukeshin të lumtur krah njëri-tjetrit. Ndarjen e konfirmuan edhe vetë ata teksa Tea tregoi se ata kishin një arsye të madhe pse i çuan gjërat deri këtu.

Por tani që u nda nga Bearti, mos Tea do të rikthehet sërish në “Përputhen” për të gjetur dashurinë?
Këtë na la të kuptojmë postimi i fundit i ish-konkurrentes, e cila pozoi krah autores së programit, Olsa Muhametit.

“Pyesni Olsën se ç’do bëhet të hënën”-shkruan Tea, duke treguar kështu edhe që marrëdhëniet me autoren janë rregulluar pas akuzave të forta që bëri pak muaj më parë.