• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas natës së mbrëmshme, memet pushtojnë rrjetin. Tani thuhet “mirëmëgjesi vetëm për Borën”

Mjaftoi një post i Lori Hoxhës që rrjeti të mos e frenonte më fantazinë, duke e kthyer kështu në virale shprehjen “Mirëmëngjesi vetëm për Bora Zemanin”. Fakt ky që i ka pëlqyer edhe vet Borës, e cila shumë nga këto meme i ka postuar në story-t e saj.

 

 

Shumë njerëz në rrjet tani e kanë kthyer në hit këtë shprehje, e cila ka gjasa që t’i zëvendësojë gjithë të tjerat.

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë personat publikë më të përfolur dhe komentuar të 24 orëve të fundit, pas takimit të tyre emocionues mbrëmjen e djeshme në “Big Brother Vip”. Takim, i cili u finalizua me një puthje që duket se la derën e hapur për një rikthim të çiftit pas më shumë se 5 muajsh ndarje./revistawho.com