• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas momentit kur Kanye refuzoi puthjen e Kim, kjo video po bën xhiron e rrjetit

Pamjet ku reperi i njohur, Kanye West injoronte puthjen e partneres së tij, Kim Kardashian, bënë xhiron e rrjetit, duke shkaktuar jo pak zhurmë në mediat rozë. Pas këtij momenti një tjetër video e cila ka tërhequr vëmendjen e fansave është bërë virale në  rrjetet sociale.

Në të shfaqet Kim e cila është e ngarkuar me disa çanta dhe bashkëshorti, Kanye largohet duke mos e ndihmuar. Komentet në rrjetet sociale kanë qenë nga më të ndryshmet, shumë prej të cilave kanë theksuar se midis dyshes kanë nisur problemet e para në çift./revistawho.com