• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas mesazhit sensibilizues, Arbana Osmani ndan këtë moment nga darka me djalin e saj

Pas mesazheve të shumta sensibilizuese, se në situatën kur virusi ka mbërritur në Shqipëri duhet që të gjithë të qëndrojnë në shtëpi, moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka ndarë një foto me më të voglin e saj.

Duket se mbrëmjen e sotme ajo po e kalon së bashku me Jonin duke luajtur dhe krah postimit të fundit ka shkruar: “Unë rri në shtëpi”.

Siç duket Osmani ka zgjedhur ta kalojë kohën pranë djalit në shtëpi, duke qëndruar në një vend të sigurt. Kujtojmë se ditën e sotme, Arbana ndau me ndjekësit edhe një mesazh sensibilizues, ku i kërkoi të gjithëve të kujdesen për veten dhe njerëzit që i rrethojnë duke respektuar të gjitha rregullat e shëndetit./revistawho.com

View this post on Instagram

#unerrineshtepi

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on