• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas konflikteve e pyesin nëse do bashkëpunonte sërish me Taylor Swift, Katy Perry ka një përgjigje të zgjuar

Natën e kaluar Katy Perry dhe Taylor Swift ishin të ftuara në çmimet muzikore ‘iHeartRadio’. Të dyja këngëtaret u pyetën për armiqësinë midis tyre, e cila nisi në vitin 2013 kur Swift akuzoi Katy-n se i vodhi kërcimtarët e saj. Një nga reporterët e ‘Entertainment Tonight’, pyeti Katy Perry-n nëse ajo do të bashkëpunonte me Taylor dhe përgjigja e saj ishte pozitive.

Pak më vonë këngëtarja shtoi se ajo është duke imituar një robot inteligjent artificial, për të kthyer një përgjigje të zgjuar.

Në këtë mënyrë vajzat kanë lënë të kuptohet se konfliktet mes tyre nuk janë zgjidhur ende./revistawho.com

CLOSE
CLOSE