• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas intervistës përballë fëmijëve, Ronela Hajati shkruan këto fjalë për Vera Grabockën

Pas një eksperience shumë të bukur në programin për fëmijë ‘Në Kurthin e Piter Pan’, Ronela Hajati ka treguar publikisht vlerësimin për regjisoren e njohur, Vera Grabocka. “Je e mrekullueshme. Pasion, punë e palodhshme dhe sukses”, ka shkruar Hajati krah fotos ku shihet me Grabockën në regji.

Me siguri Ronela e ka shijuar shumë këtë eksperiencë përballë fëmijëve ku nuk ngurroi të përgjigjet plot të qeshura dhe sinqeritet.
Kujtojmë se këngëtarja theksoi se tanimë është ‘single’ dhe e dashuruar me veten e saj e se shumë shpejt do të sjellë projekte të reja muzikore./revistawho.com