• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Teknologji

Pas Instagramit, tani edhe Facebook kopjon Snapchatin, së shpejti do të keni mundësinë të…

Pas Instagramit që kopjoi Snapchatin duke krijuar “Insta Story”, radhën e ka Facebook. Risia është testuar që nga janari në Irlandë dhe së shpejti të gjithë do të kenë “Facebook Story” ku mund të publikojnë foto e video të cilat do të fshihen pas 24 orësh. Gjithashtu “Facebook Story” do të ketë filtera ashtu si Snapchat./revistawho.com