• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas insistimit të Tristan për t’u rikthyer, Khloe e ka të qartë çfarë dëshiron nga ky vit

Khloe Kardashian e ka nisur vitin 2020 me synime të reja duke zgjedhur që ta lërë pas njëherë e mirë të shkuarën e saj. Burime ekskluzive për ‘Hollywoodlife’ kanë treguar se 35-vjeçares i është dashur shumë kohë për ta rimarrë veten pas tradhëtisë se Tristan Thompson me Jordyn Woods dhe për të besuaar sërish.

Pas një viti aspak të lehtë, Kardashian ka zgjedhjut t’ia bëjë të qartë të gjithëve se dëshiron vetëm të ruajë marrëdhënie bashkëpunuese me Tristan për hir të vajzës së tyre, por jo të kthehet sërish me të.

Khloe është shprehur se periudha më e vështirë për të ka kaluar dhe tani është momenti për të pritur gjëra të reja në jetën e saj./revistawho.com

CLOSE
CLOSE