• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas grindjeve të shumta, Tristan Thompson ‘fiton’ zemrën e Kim Kardashian

Njē ditë më parë, Kim Kardashian tregoi se kishte marrë dy buqeta të mëdha me lule në ditën e nënave, një nga motra e saj Kendall Jenner dhe një tjetër nga ish-partneri i Khloe Kardashian, Tristan Thompson. “Nga Kendall dhe Tristan. Ju dua. Faleminderit shumë për këtë surprizë në ditën e nënave. Janë kaq të bukura”, u shpreh Kim. Ajo që vlen të përmendet është raporti i Kim me Tristan, që me sa duket tani është mjaft i mirë. Dyshja kanë patur debate të forta, madje nuk folën për shumë kohë, pasi Tristan u nda nga Khloe për shkak të tradhtisë së tij me miken e familjes, Jordyn Woods.

CLOSE
CLOSE