• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas fustanit me dy ngjyra, kjo është foto që po çmend internetin

E mbani mend fustanin që çmendi internetin? Disa njerëz e shihnin të zi e disa të tjerë ngjyrë floriri. Tani një tjetër foto po çmend internetin. Një këpucë e postuar në Tëitter ka hapur shumë debate në lidhje me ngjyrën e këpucës. Një vajzë në Tëitter postoi foton e takave të saj dhe pyeti se cila ngjyrë e manikyrit i shkon më shumë. Ajo nuk e dinte se foto do bëhej virale. Disa komentues u shprehën se ky është një truk. “Është një truk njerëz,po të shikosh manikyrin rozë dhe më pas këpucën duket e njëjta ngjyrë dhe po të bësh të njëjtën gjë me manikyrin lejla do të duket përsëri e njëjta ngjyrë.” -komentoi një djalë. Ju si mendoni? Cila ngjyrë e manikyrit kombinon me takat?/revistawho.com

16002732_765016530320686_2591822332942701613_n