• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kanye West qenka si ne: Fshin familjen Kardashian nga ‘Instagrami’ fill pas pushimeve me Irinën

Pak ditë më parë Kanye West festoi 44-vjetorin e tij në Francë, së bashku me modelen Irina Shayk, me të cilën thuhet se ka nisur një histori dashurie. Ajo çfarë i habiti ndjekësit ishte urimi i ish-kunatave të Kanye në ditën e tij të lindjes në rrjetet sociale.

E teksa të gjithë kanë qenë të shokuar nga ky fakt, reperi ka vendosur të fshijë Kourtney dhe Khloe Kardashian nga ‘Instagrami’.

Reperi ka zgjedhur të mos reagojë publikisht, por kaq mjaftoi që rrjeti të ziejë sërish./revistawho.com