• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas fejesës së papritur, Selena Gomez i dërgon letër Justin Bieber

Justin Bieber dhe Selena Gomez kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyer të publiku. Lajmet për fejesën e papritur të këngëtarit me modelen mendohej se do e mërzisnin shumë Selenën. Por duket se ajo e ka pranua duke vazhduar të ecë përpara. Madje thuhet se ka bërë diçka të veçantë, duke i dërguar atij një letër ku i tregon fundin e dhimbjes së saj.

“Fillimisht Selena u trondit nga planet e dasmës së Justin, por pasi meditoi e kuptoi që kjo ishte diçka e mirë për ish-të dashurin e saj. Ajo i dërgoi një letër me anë të së cilës shënoi fundin e një kapitulli të gjatë dhe të dhimbshëm të jetës së saj”, ka thënë një burim për “Star magazine”.

Fejesa e Justin me modelen Hailey ishte mjaft e parapritur edhe për fansat, të cilët ende nuk mund të pranojnë ndarjen nga Selena./revistawho.com