• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

Pas Erës, radhën e ka “Bonboni” Norës, motrat me të njëjtin stil (FOTO)

Nora Istrefi ka realizuar një set të ri fotografik me fotografin Fadil Berisha. Me flokët e shkurtra dhe një pellush ngjyrë rozë të theksuar, Nora duket tepër sexy. Por pellushi rozë a nuk është simbolikë e këngës “Bonbon” nga Era Istrefi? Megjithatë Nora shfaqet me një pamje më klasike ndryshe nga Era në videoklipin e “Bonbon”. Pellushi ngjyrë rozë i Erës u përhap shumë vitin e kaluar kështu që pse mos ta provojë edhe Nora?!/revistawho.com