• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas Era Istrefit, dj i famshëm nuk i ndahet nëpër komente këngëtares tjetër shqiptare

Dj i famshëm, Diplo, duket se ka dobësi për femrat shqiotare. Kohë më parë, ai i komentonte Era Istrefit në çdo foto. Madje ai publikoi një foto krah këngëtares pranë së cilës shkruante: “Femrat kosovare duke sunduar botën”. Edhe pse u përfolën për lidhje, dyshja treguan se mes tyre ekziston vetëm miqësi e mirë. Ndërsa së fundmi, Diplo është parë teksa i komenton Rita Orës. Këngëtarja ka publikuar disa foto mjaft seksi me bikini dhe komenti i dj-t nuk ka nevojë për shumë fjalë. Ai ka lënë vetëm një ‘emoji’ si për të treguar se format e saj i kanë tërhequr vëmendjen. Edhe mes tyre është përfolur për diçka mê shumë se miqësi, pasi ata janë parë për dorë në publik.