• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas divorcit nga bashkëshorti, aktorja e njohur blen shtëpinë me vlerë marramendëse

Jennifer Graner ka një shtëpi të re, pas divorcit më ish-bashkëshortin Ben Affleck në nëntor. 46-vjeçarja është zhvendosur në një shtëpi që kap vlerën e 7.8 milionë dollarëve me vendodhje në Los Angeles.

Ajo ka pasur më herët një shtëpi me 14 dhoma që ja shiti për 30 milionë dollarë Adam Levine dhe Behati Prinsloo, ndërsa rezidenca e re ka 4 dhoma dhe mjaftueshëm hapësirë për fëmijët e saj që të argëtohen.

Kujtojmë se Affleck dhe Garner u ndan në 2015-ën pas 10 vitesh martesë, por zyrtarisht divorci u finalizua vetëm në nëntor të 2018-ës./revistawho.com