• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas deklaratës se nuk e meriton famën që ka, Samanta Karavella i përgjigjet publikisht Young Zerkës

Mbrëmjen e kaluar i vënë përballë pyetjeve të ndryshme në ‘Shiko Kush Luan’, këngëtari Young Zerka pohoi se sipas tij artisti që nuk e meriton famën që ka, është Samanta Karavella. Menjëherë pas kësaj deklarate nuk ka munguar dhe reagimi i artistes, e cila ka zgjedhur të publikojë në ‘Instastory’ videon gjatë momentit kur Zerka ‘qëllonte’ mbi emrin e Samantës.

“O Koçi s’të shkojnë armët ty! Karaoket i bëje më mirë dikur në koncertet e mia. Eh pra, pas një buri (pa rr), të suksesshëm fshihet një grua si e jotja”, ka shkruar Karavella në postimin e saj më të fundit në ‘Instastory’, duke ju përgjigjur deklaratës së Young Zerkës.

Nuk dihet se si do vijojë kjo ‘përplasje’ midis të dyve, duke qenë se Samanta do të jetë e ftuara e radhës në ‘Shiko Kush Luan’, por kjo mbetet për t’u zbuluar në javët në vazhdim./revistawho.com