• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas daljes nga burgu Stresi i rikthehet koncerteve, publikon video nga pritja që i bëhet

Stresi i është rikthyer koncerteve dhe pasionit për muzikën. Pas disa muajsh në burg, ku kaloi një periudhë goxha të vështirë, reperi i njohur ka publikuar një video nga koncerti i parë i rikthimit. Ai është shfaqur para publikut të madh që e ka pritur me duartrokitje dhe brohorima duke kënduar një pjesë të mirë të hiteve të tij. Shumë i emocionuar dhe krenar, Stresi nuk ka nguruar të falenderojë fansat që nuk hoqën dorë nga mbështetja për të.

View this post on Instagram

Flm Tirona #we#shutdown#the#city

A post shared by STRESI (@stresi) on

Kujtojmë se reperi i njohur ka bërë me dije se shumë shpejt do publikojë dhe një album të ri që do jetë shumë kuptimplotë dhe ka shumë mesazhe të forta për të transmetuar. / revistawho.com