• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas aventurës me Dan Horton, Lady Gaga ka gjetur një tjetër dashuri

Pasi i dha fund fejesës me Christian Carino dhe aventurës disa mujore me inxhinierin e audios, Dan Horton, duket se Lady Gaga ka vendosur të nisë një lidhje të re dashurie.
Ylli u muzikës pop i befasoi të gjithë teksa publikoi një foto pranë partnerit të ri, Michael Polansky.
Gaga ndau papritur një foto me të disa javë më parë, teksa ka vazhduar të postojë duke pohuar se ndihet shumë e dashuruar.
Lady e kaloi fundjavën e kaluar në shoqërinë e Michael në Miami, duke treguar se lidhja e tyre është në fazën më të mirë.
Me siguri në të ardhmen, këngëtarja do të bëjë të ditur të tjera detaje nga lidhja e daj me Polansky, pasi fansat janë shumë kureshtarë./revistawho.com