• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Pas 11 vitesh protagonistët e “Dashuri e ndaluar” bashkohen në një tjetër telenovelë

“Kral Kaybederse” quhet seriali që do bëjë sërish bashkë Kivanç Tatlitug dhe Beren Saat. Edhe pse nuk dihet se çfarë rolesh do kenë, veç fakti që do jenë bashkë në një projekt i ka gëzuar njerëzit.

Dy protagonistët e telenovelave turke u bënë shumë të njohur në Shqipëri me “Dashuri e ndaluar” që transmetohej në ekranin shqiptar, para më shumë se një dekade. Dhe prap pas 11 vitesh, ata do të vijnë në një projekt të ri së bashku./revistawho.com