• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Parashikimi i motit, zbuloni si do të jetë e diela ‘pushim’

Gjatë ditës së sotme në vendin tonë priten vranësira të herë pas hershme që do dominojnë të gjithë territorin gjatë orëve të para të ditës. Më të dendura paraqiten në zonat malore por nuk priten reshje. Pasditja dhe mbrëmja vijojnë me kthjellime dhe vranësira në territor. Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten në të dy vlerat dhe era do fryjë mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi perëndimor – veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë./revistawho.com