• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Parashikimi i motit për muajin shkurt, përgatituni për të ftohtin polar

Muaji janar pritet të mbyllet me reshje shiu për t’i lënë vendin shkurtit të ftohtë. Sipas “Meteoalb” muaji i ‘dashurisë’ parashikohet të sjellë të ftohtin polar. Në mes të muajit tjetër temperaturat do të pësojnë ulje të ndjeshme dhe i gjithë vendi do të pushtohet nga reshjet e dëborës. I ftohti polar do të rikthehet në vendin tonë dhe pjesa verilindore do të jetë më problematikja.

Megjithatë, në tërësi muaji shkurt do të sjellë temperatura më të larta se vlerat normale mujore./revistawho.com

CLOSE
CLOSE