• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Parashikimi i motit për ditën e sotme, ja si do të jenë temperaturat

Gjatë ditës së premte, 20 janar 2017, moti mbi vendin tonë parashikohet të jetë me vranësira  dhe alternime kthjellimesh. Priten reshje të izoluara shiu dhe dëbore në zonat malore. Era do të jetë me drejtim juglindje-verilindje 1-15m/sek.. Deti i forcës 5 me lartësi vale 3.5 metër.