• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Parashikim i motit për këtë fundjavë, këto janë ndryshimet që sjell muaji shkurt

Dita e parë e muajit shkurt ka sjellë ulje të ndjeshme të temperaturave dhe në disa zona janë rikthyer reshjet e dëborës. Rrugët janë bllokuar dhe disa fshatra në zonën veriore dhe juglindore janë të izoluar. E njëjta situatë do të paraqitet edhe në fundjavë. Sipas meteorologëve në të gjithë vendin do të dominojnë vranësirat, të cilat do të gjenerojnë në zonat veriore dhe veriperëndimore reshje të shumta dëbore. Nata e së shtunës pritet të sjellë pak përmirësime duke rritur edhe temperaturat. Ato do të variojnë nga 0 gradë celsius deri në 16 gradë në zonat bregdetare./revistawho.com

CLOSE
CLOSE