• youuinsttaaffccbb
TEST
A e dini se ..., Bukuri, Jetë, Këshilla, Lajme

Para se t’i lani flokët vini kripë tek shampo/ Ja efekti magjik që ka

A e keni ditur që të shtoni kripë në disa produkte kozmetike në të vërtetë përmirëson ndikimin e tyre, transmeton Telegrafi.

Për shembull, nëse vini pak kripë në shampo, ndërkaq keni flokë të yndyrshme, do të jetë zgjidhje ideale për ju! Efekt të paparë do të arrini nëse produktin për kujdes të flokëve e ngrohni dhe i shtoni pak kripë. Pastaj vëreni në flokë dhe lëreni të qëndrojë 20 minuta.
Kjo është mënyra ideale për të krijuar vëllimin e flokëve. Do të shihni një ndryshim rrënjësor në flokët tuaj të cilat tashmë do të shkëlqejnë nga bukuria dhe jo nga yndyra.