• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Para se të vijë 31 tetori, kujtojmë kostumet më të frikshme ndër vite

Sa hyn tetori, e para gjë që na vjen në mendje është Halloween, festa e muajit. Në përgjithësi, janë vajzat që i kushtojnë më shumë rëndësi festës sepse kanë mundësi të tregojnë kreativitet me stil dhe grim, por edhe djemtë nuk mbeten mbrapa. Personazhet e njohur gjithashtu e shikojnë si një ditë tepër të rëndësishme dhe nuk ngurrojnë të duken sa më të frikshëm apo të çuditshëm në 31 tetor. Ndër vite ata kanë veshur kostume të shumëllojshme, duke treguar edhe tendencat e Halloween. Idetë e tyre janë gjithmonë të veçanta, ndaj këto veshje do të mbahen mend gjithmonë dhe do shërbejnë si frymëzim. Mbase do guxoni të vishni diçka të ngjashme kur të dilni të festoni për Halloween këtë vit./revistawho.com

Lady Gaga

Harrison Ford

Nicole Scherzinger

The Rock

Katy Perry

Harry Styles

 

Joe Jonas & Sophie Turner

Heidi Klum

Emily Ratajkowski

celebrity sightings in los angeles november 01, 2018

Rihanna

london celebrity sightings october 31, 2018

Kendall Jenner

casamigos halloween party at catch las vegas at aria resort casino

Heidi Klum

Red, Flooring, Carpet, Premiere, Long hair, Red hair, Waist, Lipstick, Costume, Blond,

Gigi Hadid

Waist, Latex, Style, Thigh, Carmine, Fashion model, Abdomen, Costume, Latex clothing, High heels,

Paris Hilton

los angeles, ca october 24 paris hilton seen at casamigos tequila on october 24, 2014 in los angeles, california photo by gonzalobauer griffingc images