• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Modë

Para se të blini aksesorët e duhur për verën, hidhini një sy këtyre super modeleve të vëthëve

Vera është sezoni ku guxojmë më shumë me pamjen, pasi koha dhe temperaturat e larta na i japin këtë mundësi. Vëthët janë një prej aksesorëve që plotësojnë më së miri veshjen verore, me ngjyra të ndezura apo dhe ato toke. Megjithatë shpesh mund ta gjeni veten në pikëpyetje se çfarë modelesh do t’ju hynin më shumë në punë. Ne ju sjellim më poshtë disa nga vëthët që janë një ‘must’ në listën e aksesorëve tuaj sipas ‘Cosmopolitan’:/revistawho.com