• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Instant Articles, Lajme

‘Paparazzi’ brenda shtëpisë, që Arbanën dhe Edin nuk i bezdis asnjë çikë

Mes ishujve të Greqisë, duke shijuar kohën së bashku, Arbana, Eduarti dhe dy çunat, i kanë publikuar në ‘Instagram’, copëzat e këtyre ditëve pushimi.

Çdo ditë, moderatorja ndan me të gjithë ca nga momentet speciale, ndër to edhe foto të vendeve që viziton (këtu ndihemi ca xhelozë).

Sot, foto që mori më shumë vëmendje ishte ajo që ka shkrepur Joni. Arbana mbi shpinën e Eduartit, e të dy shkëmbejnë një puthje më të dashurur se kurrë.

Momentin arriti ta kap i vogli, që nëse vazhdon me këto hapa do jetë fotograf shumë i mirë në të ardhmen. Në mos i të gjithëve, të paktën do realizojë kujtime për familjen./revistawho.com