• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Panik në setin e xhirimeve, koronavirusi i prish serialin e ri Can Yaman-it

Aktori me origjinë shqiptare, i famshëm në mbarë botën, Can Yaman vazhdon të ketë sukses me serialet e tij. Së fundmi ai po xhiron serialin “Bay Yanlis”, krah aktores Ozge Gurel. Mirëpo diçka e papritur ka ndodhur sepse siç bëjnë të ditur mediat turke një person nga seti i xhirimeve është infektuar me koronavirus. Kjo ka shkaktuar panik dhe sipas një deklarate të kompanisë të gjithë aktorët dhe punëtorët kanë bërë një test të dytë për Covid-19. Gjithashtu në setin e xhirimeve janë ndërmarrë masa më të rrepta anti-covid.