• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Panik në Familjen Mbretërore

Sipas “National Enquirer” në Familjen Mbretërore është krijuar një panik pasi është zdukur një ditar personal i Kate Middleton.

Ditari i cili flet për sekretet e jetës seksuale të Middleton, është vjedhur nga shtëpia e saj në fshatin anglez dhe me shumë mundësi mund të pushtojë internetin.

Nje burim i brendshëm për gazetën shprehet se Middleton po përjeton një gjendje ankthi për faktin që ditari i saj nuk po gjendet askund.

katee1

kate-middleton-prince-william-their-first-born-prince-george-pose-royal-family-members