• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Panik dhe frikë? Këta filma janë zgjidhja perfekte për t’ju rikthyer buzëqeshjen

 

Të shohësh një film është gjithmonë një ide e mirë. Sidomos në këto ditë kur situata në të cilën ndodhemi nuk na lejon të dalim jashtë shtëpisë, një film do të ishte zgjidhja perfekte.
Nëse dëshironi të përjetoni të qeshura me “lot” këta filma komedi duhet t’i shihni me patjetër.

My blind date with life
White chicks
The mask
Ride along
Home alone
Little man
The spy next door
Taxi (1) (2) (3) (4)
Ted (1) (2)
Rush Hour (1) (2) (3)
Puerto Ricans in Paris
Realityhigh

Dhe nëse ju mungon dëshira për të menduar pozitivisht dhe nuk jeni të motivuar për asgjë atëherë hidhini një sy listës më poshtë.
Little Women
Me before you
A star is born
Love, Rosie
Collateral Beaty
The Adjustment Bureau

Gjëja e vetme që ju mbetet të bëni është të merrni një tas me kokoshka dhe të shijoni filmat që ju sugjeruam./revistawho.com