• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Pamela është ende Pamela”, aktorja tregon se vitet janë vetëm numra

Ajo është e njohur si Pamela Anderson, vajza e famshme që bëri për vete gjithë botën në seritë e Baywatch.

Por edhe pse kanë kaluar 52 vite duket se Pamela është ende Pamela, seksi dhe e bukur.

View this post on Instagram

Do not stay silent –

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on

Ajo nuk heziton të postojë në llogarinë e saj në Instagram foto të nxehta, ku së fundmi ka hedhur disa të tilla bardh e zi, për të na dëshmuar se vitet për të janë thjesht një numër. Pamela kohët e fundit ka qenë mjaft e komentuar, pasi po organizon protesta për lirimin e Julian Assange.

Madje në një intervistë pak ditë më parë ajo tha se gjendja e Julian nuk ishte aspak e mirë./revistawho.com

View this post on Instagram

🇨🇦❤️

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on