• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pak muaj më parë u bë baba për herë të parë, Renis Gjoka ndan me ndjekësit pamjen më të ëmbël me vajzën në krahë

Këngëtari i njohur i muzikës ‘rock’, Renis Gjoka u bë baba për herë të parë me një vajzë disa muaj më parë. Që prej këtij momenti artisti ka publikuar rrallëherë momente pranë të voglës së tij, duke e mbajtur atë përgjithësisht larg rrjeteve sociale.

Pak minuta më parë Gjoka ka ndarë një foto mjaft të ëmbël me vogëlushen në krah, e cila duket se është veshur e gjitha me të bardha. Renisi e ka shoqëruar këtë pamje me disa emoji zemrash, duke treguar kështu dashurinë e madhe për vajzën e tij e cila rritet dita ditës.

Kujtojmë se përveç familjes dhe kohës me të, Gjoka është këtë vit pjesëmarrës në festivalin e fundvitit të ‘RTSH-së’ me këngën ‘Loja’./revistawho.com

View this post on Instagram

❤❤❤

A post shared by Renis Gjoka (@renisgjoka) on