• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pak ditë para nisjes së programit, Fjoralba Ponari tregon gjithë lodhjen e përgatitjeve

Pak ditë më parë u bë e ditur se në datën 3 shkurt do të nisë emisioni ‘E diell’. Një ndër drejtueset e spektaklit do të jetë bukuroshja Fjoralba Ponari, e cila me anë të disa postimeve në ‘Instagram’, ka zbuluar se do të moderojë një rubrikë që do të lidhet me fëmijët.

Pak më parë Ponari ka publikuar një foto mbi të cilën ka shkruar: “Rrathët poshtë syve kanë ecur mirë këto ditë, e lodhur”.

Siç duket volumi i punës këto ditë për Fjoralbën ka qenë shumë i madh pasi data e premierës së programit po afron.

Pavarësisht lodhjes Fjoralba vazhdon të duket e ëmbël dhe shumë e bukur si në çdo dalje të sajën publike dhe jo vetëm./revistawho.com