• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pak ditë para ditëlindjes, Enca zbulon se i është rikthyer gjendjes normale me këto foto nga shtëpia

Me postimin e fundit në rrjetet sociale, këngëtarja e njohur, Enca ka treguar se tashmë është në gjendje të mirë fizike dhe se mund të ecë normalisht.

Ajo ka ndarë disa foto nga shtëpia e saj, ku duket mjaft në formë dhe e bizëqeshur.

“Ditët e fundit si 24-vjeçare”, ka shkruar këngëtarja krah postimit ku nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta të ndjekësve.

Kujtojmë se gjatë kësaj kohe, pas ndërhyrjes në këmbë Enca tregoi se ka qëndruar në regjim në shtëpi dhe pavarësisht faktit se nuk mund të lëvizte lirisht, ndihej mirë dhe ishte gati për shumë projekte të reja në muzikë./revistawho.com