• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pa lindur akoma, Beyonce dhe Jay Z shpenzojnë 120 milionë dollarë për shtëpinë e binjakëve (FOTOT)

Kanë mbetur shumë pak javë nga ardhja në jetë e binjakëve të Beyonce-s dhe ajo me bashkëshortin Jay-Z kanë vendosur të blejnë një shtëpi në Los Angeles, pikërisht për vogëlushët. Sipas “Page Six” shtëpia është aq e mrekullueshme sa Bey dhe Jay Z kanë paguar 120 milionë dollarë për të. Pas lindjes së binjakëve çifti do shpërngulet në shtëpinë e re e cila përbëhet nga 4 pishina, 8 dhoma fjetje dhe dritare antiplumb. Sigurisht që Bey dhe Jay Z kanë menduar edhe për sigurinë e fëmijëve!/revistawho.com

once

jay