• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Pa kategori

I transformuar për rolin e ri, me këtë ‘look’ nuk e keni parë kurrë Florian Agalliun

I transformuar për rolin e ri, me këtë ‘look’ nuk e keni parë kurrë Florian Agalliun
Florian Agalliu është një nga moderatorët dhe aktorët më të dashur. Fakti që është një aktor i suksesshëm, bën që Flori shpesh t’ju përshtatet roleve të ndryshme, duke u transformuar në ‘look’. Kështu ka ndodhur dhe me projektin e tij të fundit. Flori pothuajse nuk njihet fare. Ai është kthyer në një njeri të moshuar për rolin e tij të ri tek “Xhelatët”. Kujtojmë se kjo vepër do të shfaqet në teatër në datat 11,12 dhe 13 tetor.